تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


  شرکت اعضای نوجوان مرکز شهید نوبخت در نشست تخصصی نوجوانی و ویژگی‌های روانی و

  جسمانی‌ آن »

   

  روز سه شنبه مورخه 19 مرداد ماه همزمان با ششمین روز از دهه کرامت ؛ نشست تخصصی« نوجوانی و ویژگی‌های روانی و جسمی‌ آن » با رویکرد آسیب‌های فضای مجازی با حضور اعضای دختر نوجوان مرکز مجتمع و شماره 3 تبریز در مجتمع کانون تبریز برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی در این نشست تخصصی که با هماهنگی امور بانوان استانداری برگزار شد دکتر کریم‌نژاد استاد روانشناسی دانشگاه به بررسی نوجوانان و ابعاد مشکلات آنان در خانواده و اجتماع پرداخت.

  توضیح در باره مراحل مختلف رشد جسمی و روانی مخصوصاً در ایام نوجوانی و تغییرات رفتاری نوجوانان و برخورد والدین و مشکلات بوجود آمده میان « جوانان و خانواده » و « جوانان و اجتماع » و همچنین تاثیر فضای مجازی بر این مشکلات از اهم موضوعات مطرح شده در این نشست تخصصی بود.

  جلسه بصورت پرسش و پاسخ ادامه یافت که با توجه به استقبال اعضا و کثرت سوالات آنان این جلسه ببیش از دو ساعت ادامه یافت و با استقبال نوجوانان همراه بود.

  گفتنی است این نشست‌، در چهار جلسه و با حضور اعضای دختر نوجوان و خانواده ها ادامه خواهد داشت.

   


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : نشست ,روانی ,نوجوانان ,اعضای ,نوجوانی ,نوجوان ,نشست تخصصی ,نوجوان مرکز ,ویژگی‌های روانی ,حضور اعضای ,دختر نوجوان ,نشست تخصصی نوجوانی ,شرکت اعضا ,

تبلیغات


  Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 3 خرداد 1396

تبلیغات

ads2

تبلیغات

ads3

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر